V MARCI OPÄŤ NA MARS!

V MARCI OPÄŤ NA MARS!

Slovenský zväz sclerosis multiplex Vás pozýva podporiť slovenských a českých pacientov s SM.

Cvičenie organizujú spolu s nadačným fondom IMPULS CZ. V minulom roku sa cvičenia „Maratonu pro roztroušenou sklerózu“ zúčastnilo 2000 ľudí, čo bol dvojnásobný počet ako v roku 2015. Myšlienka tímového cvičenia spája nielen jednotlivé miesta, ale aj tímy z celej Českej Republiky a zahraničia. Prepojením cez internet si jednotlivé miesta predávajú pomyselnú štafetu.

  • Kedy? sobota 4.3.2017 od 12:30 – 14:30
  • Kde? Fitness SiTy, Piešťany, Dopravná 19
  • Čo? Cvičenie Pilates, SM systém, kruhový tréning

Vstupné je dobrovoľné, stačí si priniesť úbor na cvičenie, chuť a dobrú náladu podporiť ľudí s SM.
Kontakt: Jarmila Fajnorová, szsm.slovakia@gmail.com, 0918 636 632

maratonmars.cz
www.nfimpuls.cz

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
dva plus tri =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím