Kalendár, ktorý pomáha

Kalendár, ktorý pomáha

Pozrite sa na informácie o kalendári a na fotografie miest, ktoré navštívili Aleš Zajíček a jeho partnerka. Aleš Zajíček má SM už pár rokov, ale nijako mu to nebráni v tom, aby sa vydal, ako on hovorí, na výlet do ďalekých aj blízkych krajín. Ak sa vám bude kalendár páčiť a kúpite si ho, pomôžete ľuďom chorým na SM.

Vážení přátelé,

kalendář je stár skoro jako lidstvo samo. Vynálezem papíru v Číně (105 n.l.) se pozvolna posunul z desek kamenných na novodobé papírové archy a tím se jeho výroba zjednodušila. Zaječí pomáhací kalendář je poněkud mladší a pojmenován jest „Doteky jemnosti“. Má pořadové číslo III. Předchozí I a II přinesli do Nadačního fondu IMPULS celkem 30.000.- Kč. Proto se na vás obracíme opět po roce s jedinečnou zaječí nabídkou. Zakoupíte-li náš originální kalendář, pomůžete tam, kde je potřeba. Odměnou vám bude 13 obrázků velikosti A3 zavěšených na libovolném podkladu. Vybrané finance pomáhají lidem, kterým vstoupila do života roztroušená skleróza. Cena kalendáře je 250,-Kč, případné poštovné 120,-Kč.

Případné objednávky prosíme na adresu: ales.zaj@gmail.com.

Za vaši přízeň děkují ambasadoři Nadačního fondu IMPULS
Tetička Janina a sklerotický strýček Aleš


Kalendář 2019

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
osem plus dva =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím