od Tatier k Dunaju...

od Tatier k Dunaju...

Od Tatier k Dunaju aj napriek skleróze multiplex na bicykli je mottom akcie, ktorú pripravuje Občianske združenie sclerosis multiplex Nádej. "Aj keď je skleróza multiplex ochorením, pri ktorom bolí takmer každý krok a niekedy je chôdza až nemožná, radi by sme ukázali, že aj veľké prekážky sa dajú pokoriť, ak nechýba vôľa a odhodlanie," uviedla predsedníčka združenia Jaroslava Valčeková.

Za šesť dní chcú účastníci na bicykli prejsť 331 km trasu po siedmich mestách od začiatku na Štrbskom plese až po Bratislavu. Štart bude 18. mája na Štrbskom plese a peletón bude bicyklovať do Ružomberka, Žiliny, Považskej Bystrice, Trenčína, Trnavy s finálnou etapou do hlavného mesta. Celý projekt vyvrcholí v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí v stredu 27. mája.

Podrobnosti o akcii vám prinášame v článku na našej stránke v rubrike Skleróza multiplex...

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
tri plus osem =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím