Abilympiáda SZSM 2015

Abilympiáda SZSM 2015

11. ročník Abilympiády SZSM 2015 a 4. ročník Medzinárodnej Abilympiády SM 03.07. - 06. 07.2015 Zemplínska Šírava - Hotel Chemes


Organizačné pokyny

Príchod vlakom, alebo autobusom: Na vlakovú, alebo autobusovú stanicu v Michalovciach. Kto potrebuje odvoz nech to napíše do záväznej prihlášky, alebo telefonicky upresní príchod deň pred nástupom.

Cestovné: Cestovné sa neprepláca.

Ubytovanie a stravovanie: Ubytovanie je zabezpečené v Hotel Chemes. Sú k dispozícii aj izby pre vozičkárov. Stravovanie začína 03.07.2015 piatok večerou a končí 06.07.2015  v pondelok  raňajkami.

Súťažiť môžu len členovia SZSM, ktorí majú diagnózu sclerosis multiplex (G35). Ubytovanie a stravovanie je bezplatné tak pre súťažiacich ako aj pre doprovody, ktoré sú taktiež členmi SZSM. Pokiaľ máte záujem vystavovať svoje práce, ktoré si prinesiete z domu pripravte si  zoznam  týchto prác.                      

  Záväzné prihlášky je potrebné zaslať do 30.05.2015

Podrobnosti s možnosťou stiahnutia prihlášky alebo brožúrky nájdete, ak kliknete sem.

 

zdroj: www.szsm.sk

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus tri =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím