Svetový deň SM 2015

Svetový deň SM 2015

Medzinárodná federácia sclerosis multiplex (MSIF) dňa 27. mája 2009 vyhlásila „Svetový deň SM“ – World MS DAY (vždy na poslednú májovú stredu). Odvtedy sa táto akcia uskutočňuje každoročne v poslednú stredu v mesiaci máj, s cieľom zvýšiť tak povedomie o tejto chorobe na celom svete. Teda aj v tomto roku Svetový deň SM pripadne na 27. mája 2015.

SZSM - z príležitosti Svetového dňa ľudí s SM – pripravil nasledovné:

Futbalisti z tímu FC SPARTAK TRNAVA v roku 2015 prevzali záštitu, spolu s hlavným odborníkom pri MZ pre neurológiu prof. MUDr. Petrom Turčánim, nad naším Dňom slnečníc. Venujú nám tiež klip - s cieľom podporiť ľudí s diagnózou SM – a v nedeľu 17. mája 2015 o 19:00 hod na štadióne v Zlatých Moravciach nám = esemkárom, venujú futbalový zápas.

Pozývame všetkých do Zlatých Moraviec podporiť ich športové snaženie.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
šesť plus šesť =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím