Od Tatier k Dunaju...

Od Tatier k Dunaju...

Už druhý ročník tejto skvelej akcie sa blíži. Združenie sklerosis multiplex Nádej pod vedením jeho predsedníčky pani Jaroslavy Valčekovej začína s organizáciou cyklomaratónu pod mottom "Od Tatier k Dunaju 2 na bicykli aj napriek skleróze multiplex". Prihlásení pretekári odbicyklujú v termíne 16. - 21. 5. 2016 symbolických 400 km na trase Štrbské Pleso - Bratislava.

A čo je hlavným cieľom tejto akcie? Zviditeľniť verejnosti toto ochorenie, poukázať na možnosti jeho liečby a v neposlednom rade ukázať, ako je možné podať pomocnú ruku pacientom s týmto ochorením. 

 

Podrobnosti o cyklomaratóne Vám prinesieme v ďalších rubrikách.

 

na-prezentaciu_Stranka_10

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
dva plus šesť =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím