Workshop pre SM sestry

Workshop pre SM sestry

Spoločnosť TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o. usporiadala dňa 23.9.2016 v Bratislave workshop pre špecializované sestry z SM centier. Usporiadaný bol v rámci Pacientskeho programu SMKOMPAS.

O svoje skúsenosti sa s našimi sestrami prišli podeliť špecializované SM sestry z Českej Republiky, odborníci z oblastí psychológie a fyzioterapie. Preberali sa témy ako komunikácia s pacientom, cvičenie s Overballom, praktické riešenia kožných reakcií pri injekčnej liečbe a iné. Praktické cvičenia pomohli sestrám zlepšiť zručnosti z daných oblastí a zefektívniť tak ich neľahkú prácu s pacientmi so sklerózou multiplex.

Zaželajme teda našim sestričkám veľa úspechov v ich každodennej práci s pacientmi.

 

DSC00295-kopia

DSC00300-kopia

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus osem =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím