Retropárty na Liptove

Retropárty na Liptove

Komunitná nadácia Liptov srdečne pozýva na RETRO PÁRTY 4.11.2016, ktorá sa uskutoční na hrade Grand castle v Liptovskom Hrádku od 19:00 hod.

Vstupné je 20 eur na osobu. Výťažok 10 eur z každého vstupného bude venovaný Klubu sklerózy multiplex Liptovský Mikuláš. Do 24.10.2016 si na na tel.č. 0903 - 012 877 alebo mailom: knl@knl.sk môžete zakúpiť vstupenky.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus osem =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím