Cenník stacionárov

Cenník stacionárov

Milí naši čitatelia. V lete boli v rámci pacientskeho združenia SM Nádej otvorené dva stacionáry. Jeden v Bratislave a druhý v Trenčíne. Priniesli sme vám o nich podrobnosti v článku na našej stránke v Aktualitách. Dnes Vám prinášame cenník a kontakty, kde sa možete prihlásiť. Takže nech sa páči, pacienti s SM aj nepacienti, možete prísť zregenerovať svoje sily, zacvičiť si, aj si oddýchnuť od každodenného stresu.

cennik

 

ZDRUŽENIE SCLEROSIS MULTIPLEX NÁDEJ (ZSMN)

Drobného 27, 841 03  Bratislava

Jaroslava Valčeková

Tel.: 0903 502 333 

 

CHRÁNENÁ DIELŇA SCARABEUS – Trenčín, denný stacionár

Nám. Sv. Anny 9, Trenčín

Zodp. Osoba: Darina Hlaváčová

Tel.: 0905259671

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
deväť plus dva =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím