Konferencia pre rodinných príslušníkov, priateľov a partnerov pacientov s SM

Konferencia pre rodinných príslušníkov, priateľov a partnerov pacientov s SM

5. novembra 2016 sa v kongresovom centre IKEM v Prahe uskutočnila konferencia, zameraná na rodinných príslušníkov, priateľov a partnerov pacientov s SM. Konferenciu si môžete od dnešného dňa pozrieť na youtube kanále NFOZP, kde sa dostanete pomocou linku: https://www.youtube.com/watch?v=SdNYPH4sHJs alebo najlepsie keď si ju pozriete priamo tu.

PROGRAM: 

- Prof. MUDr. Eva Šavrdová, SM centrum pri VFN; Čo je SM, novinky v liečbe

- MUDr. Petra Hanulíková, ÚPMD; SM a tehotenstvo, genetika, klimaktérium

- Mgr. Klára Novotná, SM centrum pri VFN; Ako si spolu zacvičiť

- MUDr. Marta Vachová, SM centrum pri Nemocnici Teplice; SM a konope

- Bc. Tereza Školníková, Domov Sv. Josefa Žireč; Ergoterapia

- Predstavenie pomôcky WalkAid

 

Konferenciu usporiadal Nadačný fond pre podporu zamestnávania osôb so zdravotným postihnutím v spolupráci s Úniou ROSKA.

 

Akcia sa konala za finančnej podpory magistrátu hl. mesta Praha a grantu spoločnosti

Merck spol. s r.o.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
jedna plus dva =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím