Nádej: liečiť a vyliečiť

Nádej: liečiť a vyliečiť

Možno už o 10 – 15 rokov sa perspektíva pacientov s SM radikálne zlepší. Encyklopédie, ktorým nikto nemôže uprieť hodnovernosť informácií, uvádzajú, že 1. neurologická klinika Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a UN v Bratislave je najstaršou klinikou na Slovensku. Tu boli položené základy slovenskej neurológie, odtiaľto vyšli aj najvýznamnejší neurológovia Slovenska. Vnímavý čitateľ sa ďalej dozvie, že spomínaná 1. neurologická klinika poskytuje najvyššie a najkvalitnejšie služby v odbore neurológie a že pracovisko je zaradené medzi najvýznamnejšie vedecké pracoviská bratislavskej Univerzity Komenského... Hoci encyklopedické stránky ponúkajú ešte množstvo ďalších faktov, v záujme veci si dovolíme dodať jeden malý doplnok – práve tu, na 1. neurologickej klinike v Bratislave na Mickiewiczovej ulici, je jedno z najlepších SM centier na Slovensku. Áno, je to tak, prednosta kliniky, profesor PETER TURČÁNI, šéfuje jednému z najkvalitnejších a najveľkorysejšie vybudovaných „esemkárskych“ klinických zariadení na Slovensku.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
jedna plus štyri =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím