Deti a skleróza multiplex

Deti a skleróza multiplex

Milí SM-kári! V snahe priniesť Vám čo najviac aktuálnych informácií, ktoré sa týkajú ochorenia sclerosis multiplex, naša redakcia pravidelne sleduje aj rôzne periodiká, ktoré občas uverejňujú články alebo celé prílohy, ktoré sa tejto problematike venujú.

V denníku PRAVDA sa v marci tohto roku objavila špecializovaná príloha spoločnosti MEDIAPLANET „Mozog a nervová sústava“. Z tejto prílohy sme pre Vás vybrali článok, v ktorom sa redaktorka Lenka Krištofová zhovára s doc. MUDr. Pavlom Sýkorom PhD., prednostom Kliniky detskej neurológie DFNsP Bratislava o tom, že chorobou sclerosis multiplex netrpia len dospelí, ale žiaľ aj deti.

 

V článku sa dozviete o diagnostikovaní detskej SM-ky, o jej liečení a o úlohe rodičov pri tejto  liečbe.

Môžete si ho prečítať po kliknutí na tento odkaz.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
deväť plus sedem =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím