Edukačné semináre

Edukačné semináre

V rámci zvýšenia povedomia o diagnóze sclerosis multiplex SZSM organizuje edukačné semináre pre pacientov, ich rodinných príslušníkov a širokú laickú a odbornú verejnosť pod názvom „Včasná diagnostika – skorá liečba = kvalitný život“ v rámci WORLD MS DAY – Svetového dňa ľudí so sclerosis multiplex – Deň Slnečníc“. Kluby SM organizujú verejnú zbierku, a to rozdávaním slnečničiek, ako symbolu slovenských pacientov s SM, brožúry o SM a kontakty na kluby a zväz.

  • Ružomberok - 13.05.2014
  • Trnava - 27.05.2014
  • Michalovce - 20.06.2014
  • Poprad - 25.09.2014
  • Turčianske Teplice pre Sekciu detí, rodičov, mládež a novodiag. - 27. - 28.09.2014
  • Banská Bystrica - 09.10.2014

 

                                                                                                                                  (zdroj: SZSM)

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
šesť plus päť =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím