Krok s SM - Deň nádeje 2014

Krok s SM - Deň nádeje 2014

5. rok od vyhlásenia Slovenského národného dňa SM si tento budeme pripominat 24. mája 2014 na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Vystúpia tu rôzni umelci, spomenieme napríklad Katka Ščevlíková účastníčka hudobnej súťaže, tanečná skupina Bailadora a ďalší... Pozývací spot je z dielne reklamnej agentúry Istropolitana Ogilvy - pozrite sa na famóznu prácu super odborníkov, ktorým aj týmto zo srdca ďakujeme:

–  Istropolitana Ogilvy s: Jaroslava Kivarottová, Iveta Orosova, Miriam Cinková Horváthová, Juraj Majerech, Andrea Porubská,Majka Minichová, Karol a Danka Chvalová.

krok-s-sm

 

Milý SM-kári, aj naša redakcia bude zasa pri tom, a najbližšie Vám určite prinesieme malú reportáž z akcie, a samozrejme fotografie...

 

 

 

zdroj: Združenie SM-Nádej

YouTube

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus jedna =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím