Literárna súťaž vrcholí...

Literárna súťaž vrcholí...

Vážení priatelia! Ďalšie kolo našej literárnej súťaže, ktorá bola vyhlásená v časopise SKOMPASOM č. 01/2013 sa chýli ku svojmu vyhodnoteniu. Blíži sa vydanie nového čísla, v ktorom už vyhlásime víťaza. Najlepšie dielo, podobne ako článok predošlého víťaza Mareka Vešpera bude uverejnený na stránkach nášho časopisu. Zároveň budete odmenený darčekovou poukážkou na nákup knihy.

Naša súťaž je ale stále v plnom prúde a do redakcie nám prichádza množstvo vašich prác. Mnohé sú veľmi podnetné a zaujímavé a z toho máme veľkú radosť.

Takže milí  "esemkári", máte už len mesiac do uzávierky tejto etapy našej a hlavne vašej literárnej súťaže a my sa tešíme na ďalšie vaše práce, ktoré nám môžete posielať elektronickou poštou na adresu:

smkompas@smkompas.sk

 

Alebo poštou na adresu:

 

Čajakova 28

831 01 Bratislava

smkompas@smkompas.sk

 

Vaša redakcia.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus jedna =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím