SLOVMEDICA NON-HANDICAP 2O14

SLOVMEDICA NON-HANDICAP 2O14

Význam zdravia si najlepšie uvedomíme až vo chvíli, keď ho stratíme my, alebo naši blízki. Výstavy Slovmedica a Non-Handicap každoročne prinášajú komplexný prehľad nových zdravotníckych technológií, prístrojov a pomôcok s cieľom poskytovať tú najlepšiu starostlivosť - najnovšie vybavenie nemocníc, nástroje na ošetrovanie pacientov a špecializované predmety dennej potreby pre telesne postihnutých.

SLOVMEDICA a NON-HANDICAP, pretože zdravie je to najcennejšie, čo máme!

Dátum:

15. - 17. 10. 2014

 

Otváracie hodiny:

streda - piatok 10.00 - 19.00

Vstupné:

základné vstupné

5 Eur

 

zľavnené vstupné:

 

 

 - študenti (držitelia kariet ISIC, ITIC, Euro 26)

3 Eur

 

 - dôchodcovia (nad 62 rokov po predložení občianskeho preukazu)

3 Eur

 

ZŤP a ZŤP s doprovodom

vstup zdarma

 

deti do 6 rokov (iba v doprovode dospelej osoby)

vstup zdarma

 

novinári (len s platným press preukazom)

vstup zdarma

Parkovné:

auto

5 Eur

 

autobus

15 Eur

 

Duo medických výstav s obľubou navštevujú nielen odborníci pracujúci v tejto oblasti, ktorí sa zaujímajú o novinky na trhu a vymieňajú si poznatky a skúsenosti, ale aj bežní návštevníci získavajúci rady, ako sa o svoje zdravie starať – a to aj vďaka projektu Dom Zdravia. Ten je zameraný na prevenciu civilizačných ochorení poskytovaním bezplatných vyšetrení a konzultácií. Návštevníci si od odborníkov môžu nechať zmerať hodnoty krvného tlaku a cholesterolu, zistiť stav zubov a kĺbov a dozvedieť sa, ako získať ideálnu hmotnosť. Dom zdravia je súčasťou zdravotníckych výstav od roku 2012. Odvtedy si pravidelne získava priazeň množstva ľudí, čo sa pozitívne prejavuje na celkovom zviditeľnení podujatia. Vysoký kredit zdravotníckych podujatí potvrdzujú aj odborné podujatia pre profesionálov i laickú verejnosť.

Tento rok očakávame zvýšenú návštevnosť vďaka veľtrhu nábytku MODDOM, ktorý sa začína v rovnakom termíne. Spoločným profilom oboch podujatí je diskutovaná problematika bezbariérového bývania, ktorá ponúka ďalšie možnosti Vašej prezentácie.

Vďaka novému termínu podujatia už navyše nehrozí kolízia s najväčším európskym veľtrhom pomôcok a zariadení pre postihnutých ľudí Rehacare International Düsseldorf.

 

zdroj: www.incheba.sk

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
štyri plus päť =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím