Poďakovanie

Poďakovanie

Pani doktorka, neviem či sa na mňa pamätáte, ale bola som u vás v marci 2006 na pohovore týkajúcom sa môjho tehotenstva a SM.

Ten pohovor ma jednoducho sprevádza stále. Vy aj pani Dr. Mrázová z Trenčína, ktorá ma za Vami poslala, ste verili, že to všetko dobre dopadne. Dopadlo.

Ráno 7.7. sa mi narodil syn Miško, vážil 3150g a meral 51 cm. Išlo to tak rýchlo, že doktori ani nemali čas rozmýšľať čo iné robiť. Teraz má už pol roka preč, je zdravý a ja sa cítim, ako keby mi nič nebolo. Lepšie povedané nemám kedy rozmýšľať nad chorobou a to je úžasné.

Prečo Vám píšem až teraz? Také uplakané stvorenie ako som ja, ste ešte nevideli. Toľkokrát som Vám chcela zavolať, no to by som Vám nedokázala nič povedať a nie Vám poďakovať.

Takže milá pani doktorka Procházková, z celého srdca Vám ďakujem za to, ako ste ma povzbudili a dodali odvahy do ďalšieho života.

Ďakujem, Maja.

Mám 33 rokov a SM mám už dvanásty rok, ale až teraz má môj život zmysel.

Ešte raz ďakujem.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
tri plus osem =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím