Dočasná pracovná neschopnosť

Dočasná pracovná neschopnosť

Dočasnú pracovnú neschopnosť ľudovo nazývame „péenka“ alebo označujeme ako „PN“. V prípade, ak vám váš zdravotný stav nedovolí, aby ste šli do práce a ošetrujúci lekár posúdi, že ste dočasne práceneschopný, tak vám vystaví PN-ku. To najdôležitejšie na túto tému sa dočítate nižšie.

Nie vždy nám zdravotný stav dovolí, aby sme šli do práce. Vtedy nastupuje„péenka“, alebo inak povedané, dočasná pracovná neschopnosť. I keď dočasná pracovná neschopnosť je v celku frekventovaná, stále prináša veľa otázok a preto sa vám niektoré z nich pokúsime zodpovedať v priloženém súbore.

Otázky a odpovedi na tému Dočasná pracovná neschopnosť.

Vaše otázky

Meno a priezvisko
Email
Otazka
osem plus štyri =
Spolu s odborníkmi radi odpovieme na všetky otázky súvisiace s ochorením
SM ale aj na iné, ktoré Vám pomôžu vyriešiť prípadný problém.
"Osobné údaje a informácie, ktoré poskytujete v tomto formulári budú vzhľadom k farmakovigilančným povinnostiam vyplývajúcim z príslušných právnych predpisov zaznamenané a spracúvané prevádzkovateľom informačného systému - spoločnosťou Teva v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Tieto osobné údaje a informácie môžu byť poskytované a zdieľané s ďalšími subjektmi Teva a národnými a európskymi úradmi z dôvodu hodnotenia a porovnávania s ďalšími nežiaducimi udalosťami zaznamenanými s týmto produktom alebo účinnou látkou. Podrobnejšie informácie môžete nájsť v ochraně osobných údajov. Ak nie ste subjektom hlásenia, aj napriek tomu, že pre hlásenie nemusíte mať súhlas pacienta s poskytnutím jeho osobných údajov, mali by ste ho o tejto skutočnosti informovať."
Naše webové stránky používajú súbory cookies. Pokračovaním súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete v sekcii: Zásady ochrany osobných údajov
Rozumím